Log in

An error occured while logging in. Please try again later. ×
Login failed

Załóż konto użytkownika

Aby móc korzystać z e-sprzedaży musisz być klientem firmy Systemair. Jeśli jesteś już naszym klientem, z łatwością załóż konto użytkownia.

Zostań naszym klientem

Jeśli chcesz zostać naszym klientem i korzystać z szerokiej oferty naszych produktów wentylacyjnych, kliknij w „Zostań naszym klientem”. 

Geniox - Sometimes things just click

Tak właśnie się stało, kiedy stworzyliśmy Geniox - nową generację central wentylacyjnych z wieloma nowatorskimi rozwiązaniami. Przeczytaj więcej o centralach Geniox, a Ty też klikniesz.

Centrale Geniox oferują szereg funkcji, które stanowią serce każdego systemu wentylacyjnego. Centrale wentylacyjne oferują energooszczędne rozwiązania wentylacyjne do zastosowań komercyjnych, higienicznych, morskich i przemysłowych. Rodzina central Geniox może zapewnić przepływ powietrza od 750 do 70.000 m3/h (0,2-19 m3/s). Ten poziom elastyczności oznacza, że możemy zaoferować zoptymalizowane rozwiązania niezależnie od projektu i branży. Możemy konfigurować centrale Geniox dla Ciebie w programie doboru SystemairCAD. Możesz też spróbować sam. Można go bezpłatnie pobrać z naszej strony internetowej. W programie SystemairCAD możesz  optymalizować centralę wentylacyjną do swoich potrzeb i do najniższego możliwego zużycia energii. Asortyment Geniox jest certyfikowany przez Eurovent. Certyfikacja Eurovent to Twoje bezpieczeństwo, że centrale wentylacyjne

Geniox spełniają najwyższe wymagania techniczne.

Geniox, innowacyjne rozwiązania

Przeczytaj więcej o inteligentnych szczegółach, które sprawiają, że Geniox się klika.

×
×
×
×
×
×
×