Ota yhteyttä myyntiin

020 792 0520 (vaihde)

mailbox@systemair.fi


Pohjois-Suomi

Keski- ja Länsi-Suomi, Ahvenanmaa

Itä-Suomi, Juva

Itä-Suomi, Mikkeli

Keski-Suomi, Pirkanmaa, Päijät-Häme

Toimipisteet

Vantaa

Tammiston kauppatie 27,
01510 Vantaa
@ mailbox@systemair.fi
puh. 020 792 0520 (vaihde)


Itä-Suomi

JUVA
Juvantie 9,
51900 Juva

MIKKELI
Sammonkatu 12,
50130 Mikkeli


Pohjois-Suomi

Elektroniikkatie 5,
90590 Oulu



Teknisen myynnin yhteystiedot

Arto Mikkonen
Tekninen myynti - Etelä-Suomi, Tukkuliikkeet
020 7920 524
arto.mikkonen@systemair.fi
Jaana Sjöström
Tekninen myynti - Länsi- ja Keski-Suomi, Ahvenanmaa
020 792 0521
jaana.sjostrom@systemair.fi
Jussi Tahkokorpi
Tekninen myynti - Pohjois-Suomi
020 792 0533
jussi.tahkokorpi@systemair.fi
Katja Mäkinen
Tekninen myynti
020 792 0532
katja.makinen@systemair.fi
Lassi Viik
Tekninen myynti - Keski-Suomi, Pirkanmaa, Päijät-Häme
020 792 0534
lassi.viik@systemair.fi
Olli Suvisuo
Tekninen myynti - Itä-Suomi, Mikkeli
020 792 0538
olli.suvisuo@systemair.fi
Ossi Hänninen
Tekninen myynti - Itä-Suomi, Juva - Myyntipäällikkö
020 792 0522
ossi.hanninen@systemair.fi
Robert Nyholm
Tekninen myynti - Etelä-Suomi
020 792 0531
robert.nyholm@systemair.fi
Ville Vartiainen
Tekninen myynti - Etelä-Suomi, Pk-seutu
020 792 0539
ville.vartiainen@systemair.fi