Geniox - nová generace vzduchotechnických jednotek

Když vše dokonale pasuje! Přesně to se stalo, když jsme vytvořili Geniox.

Další generace vzduchotechnických jednotek s množstvím inovativních řešení a vynikajícím návrhovým programem. Jinými slovy, přizpůsobit nejlepší možné řešení větrání přesně dle Vašich požadavků je nyní snazší než kdykoliv předtím. Jednodušší pro projektanta,
jednodušší pro montážní firmu, jednodušší pro provozního technika a jednodušší pro Vás. Geniox je prostě nejrozumnější cesta ke špičkové kvalitě vnitřního vzduchu.
Dokonale jednoduché....

 

Řada Geniox s průtoky vzduchu od 750 m3/h do 70.000 m3/h (0,2 - 19 m3/s) přináší vysokou flexibilitu. To znamená, že Vám můžeme nabídnout optimalizované řešení jednotky pro každý projekt.

Jednotky Geniox se navrhují v programu SystemairCAD, který zajišťuje optimální dimenzování funkcí jednotky. Po dokončení návrhu jednotky provede SystemairCAD technickou kalkulaci a automaticky vygeneruje kompletní technickou dokumentaci ve formátu PDF. Program je možné stáhnout z naší webové stránky.

Řada Geniox je certifikována společností Eurovent. Certifikát Eurovent je zárukou, že vzduchotechnické jednotky Geniox splňují všechny technické parametry.

Geniox, inovativní řešení

Katalog
Online katalog
×
×
×
×
×
×
×